Osoby, które starają się o hospitalizację w Oddziale Leczenia Nerwic, proszone są o dołączenie do skierowania numeru telefonu.

Ważna informacja dla pacjentów Oddziału Leczenia Nerwic:

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w budynku B, wybrani losowo pacjenci, będą kwaterowani w obiekcie Szpitalnym Przedwiośnie w Kowarach ul. Górnicza 22.

1. Pacjenci zgłaszają się do tutejszego Szpitala, zgodnie z wyznaczonym i otrzymanym
    wcześniej terminem leczenia

Przyjęcia do szpitala odbywają się wyłącznie w dni robocze od 7:00 do 11:00.

Osoby rezygnujące z leczenia proszone są o zgłoszenie tej informacji w dni robocze w godz. 13:00-14:00.

Czas oczekiwania na leczenie w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych trwa ponad 2,5 roku. Pacjenci informowani są listownie na adres domowy.

Informacja dla pacjenta

Należy ze sobą zabrać:

• dowód osobisty, NIP, adres zakładu pracy lub legitymację emeryta, strój gimnastyczny, sztućce, talerzyk, szklankę, ręczniki.
  • Mając na uwadze dobro pacjenta ze względów higienicznych prosimy o przywiezienie maty do ćwiczeń.
    Osoby pragnące skorzystać z zajęć Nordic Walking powinny przywieźć stosowne obuwie (własne kijki mile widziane).

Dojazd do Szpitala z dworca PKP Jelenia Góra autobusem MPK nr 9 do przystanku na ul. Cieplickiej 69-71 lub z dworca PKS Jelenia Góra MPK nr 7 do przystanku na ul.Rataja (Osiedle Orle).

U W A G A :
Termin przyjęcia jest ścisły. Spóźnienie spowoduje nie przyjęcie do Szpitala. Pacjenci pod wpływem alkoholu nie będą przyjmowani na oddział.

W związku z tokiem leczenia zabrania się:
- prowadzenia pojazdów mechanicznych,
- uprawiania sportów (np. narciarstwa, łyżwiarstwa, sportów wodnych),
- jazdy na rowerach, motorowerach, motorach, itp.

Zgodnie z powyższym zabrania się przywozić do szpitala w/w sprzęt sportowy.

W przypadku rezygnacji z wyznaczonego terminu leczenia prosimy o informację telefoniczną najpóźniej
na dziesięć dni przed planowanym przyjęciem. Tel.: 75 64 35 705, 75 64 35 771, po południu 75 64 35 700.

Koszty: - miejsce do parkowania - 100,00 zł .

W przypadku leczenia się z powodu innych niż zaburzenia nerwicowe prosimy o zabranie ze sobą leków (tylko w oryginalnych opakowaniach), na kontynuację rozpoczętej terapii.