SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Jeleniej Górze

Uwaga! Zawieszamy przyjęcia

  • Uprzejmie informujemy, że w zwiazku z zagrożeniem epidemiologicznym zawieszamy przyjecia na Oddzial Leczenia Nerwic na okres czterech tygodni (16.03.2020 - 03 maja 2020) z mozliwością przedłużenia. O zmianach terminów przyjęć będziemy informowali telefonicznie lub listownie.

  • Na okres czterech tygodni (16.03.2020 - 03 maja 2020)  zawieszone są wizyty w poradniach specjalistycznych. W godzinach przyjęć jest możliwość skorzystania z porad telefonicznych. Rejestracja do poradni jest czynna.

  • Na okres czterech tygodni (16.03.2020 - 03 maja 2020) zawieszamy działalność oddziałów dziennych. Istnieje możliwość skorzystania z porad telefonicznych.

 

 

 UWAGA ! ! !
STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Od dnia 16.03.2020 r. funkcjonowanie poradni oraz rehabilitacji ambulatoryjnej zostało ograniczone do porad telefonicznych.

WSTĘP NA TEREN SZPITALA TYLKO DLA OSÓB UPOWAŻNIONYCH
Kontakt: domofon lub tel. (0 75) 64 35 700.

 

 

 


O nas

Zmiana wielkości tekstu
Zdjęcie przedstawiające personel szpitala

Misją szpitala jest jego rozwój poprzez

wysoką jakość świadczonych usług

 

  Realizując ją stawiamy na zaangażowaną i fachową kadrę,
  najnowsze metody leczenia oraz przyjazną pacjentom
  atmosferę.

 

Głównym celem strategicznym szpitala jest kompleksowe i na wysokim poziomie  jakości zaspokojenie potrzeb zdrowotnych pacjentów, przy optymalnie efektownym wykorzystaniu posiadanych zasobów kadrowych i rzeczowych.

Jesteśmy jedyną placówką ochrony zdrowia świadcząca usługi medyczne w zakresie leczenia i profilaktyki czynnościowych zaburzeń nerwicowych a także ostrych reakcji na stres na terenie województwa dolnośląskiego.

Prowadzimy także działalność w zakresie realizacji programów zdrowotnych oraz wykonujemy specjalistyczne badania lekarskie i psychologiczne dla osób: ubiegających się lub posiadających licencję pracowników ochrony fizycznej, zatrudnionych oraz ubiegających się o zatrudnienie w straży miejskiej/gminnej a także ubiegających  lub posiadający pozwolenie na broń itp.
Oferujemy cząstkowe staże specjalistyczne w zakresie psychiatrii.

 

 

dowod

 Baner: Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów.

 

Zapraszamy
do Przedwiośnia

Baner CUMiPZ Przedwiośnie

Obrazek-link do Biuletynu Informacji Publicznej

 

koperta bw