W związku z planowanym udzieleniem zamówienia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze zaprasza do składania ofert cenowych w następującym zakresie:

Przedmiotem oferty jest: "Opracowanie audytu energetycznego na potrzeby RPO w zakresie realizacji wskaźników po upływie roku od zakończenia zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Opracowanie dokumentacji techniczno - wykonawczej wraz z budową instalacji ogrzewania ciepłej wody użytkowej z wykorzystaniem kolektorów słonecznych i modernizacja istniejących kotłów gazowych w SP ZOZ Szpitalu Specj. MSW w Jel. Górze, oraz budowa dachu i izolacji termicznych elewacji ośrodka w Kowarach" w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze".

Szczegóły w załączonym pliku: