Uwaga! Zawieszamy przyjęcia

• Uprzejmie informujemy, że w zwiazku z zagrożeniem epidemiologicznym zawieszamy przyjecia na Oddzial Leczenia Nerwic na okres czterech tygodni (16.03.2020 - 13.04.2020) z mozliwością przedłużenia. O zmianach terminów przyjęć będziemy informowali telefonicznie lub listownie.

• Na okres czterech tygodni (16.03.2020 - 13.04.2020)  zawieszone są wizyty w poradniach specjalistycznych. W godzinach przyjęć jest możliwość skorzystania z porad telefonicznych. Rejestracja do poradni jest czynna.

• Na okres czterech tygodni (16.03.2020 - 13.04.2020) zawieszamy działalność oddziałów dziennych. Istnieje możliwość skorzystania z porad telefonicznych.

Od dnia 16.03.2020 r. funkcjonowanie poradni oraz rehabilitacji ambulatoryjnej zostało ograniczone do porad telefonicznych.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

W związku z planowanym udzieleniem zamówienia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze prosi o przedstawienie oferty cenowej w następującym zakresie:

Przedmiotem niniejszego zapytania jest:
Sprzedaż i dostawa środków czystości w zakresie mydła, ręczników, serwetek i papieru toaletowego na rzecz SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSW w Jeleniej Górze w 2017 roku.