Wznawiamy Planowe Przyjęcia do Szpitala od 06.07.2020 r.

• Od dnia 06.07.2020 r. wznawiamy planowe przyjęcia pacjentów do szpitala, zgodnie z wyznaczonym terminem.

• Pacjenci, którzy nie skorzystali ze swoich terminów od momentu ogłoszenia stanu epidemii o nowych terminach leczenia będą informowani telefonicznie lub listownie.

• Osoby wykazujące objawy przeziębienia (38°C lub wyżej, kaszel, duszność, utrata smaku i powonienia, katar) lub inne objawy ogólne infekcji wirusowej nie będą przyjmowane do szpitala.

• Przyjęcia do szpitala odbywają się wyłącznie w dni robocze od 7:00 do 11:00.