Zaproszenie do złożenia ofert 26-2019 Odbiór odpadów medycznych

Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów przyporządkowanych kodowi 1801 ( odpady z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej) z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 69-71 do miejsca ich unieszkodliwiania. Częstotliwość i sposób odbioru zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami.
Ilość odpadów do 3 kg miesięcznie.
Odbiorca przyjmuje, waży i ewidencjonuje odpady przyjęte od Szpitala. Odbiorca odbiera i wywozi odpady medyczne zgodnie z uzgodnionym z e Szpitalem harmonogramem. Odbiorca potwierdza odbiór odpadów medycznych wystawiając Kartę Przekazania Odpadu.

Wspólny Słownik Zamówień: 90524400-0 Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych.

Termin wykonania zamówienia: od 01.01.2020 r. do 31.12.2022 r..

Sczegóły w pliku: