Dla kandydata do pracy

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze powinny swoje aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym/ podaniem o pracę), przesłać na adres email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie winna zamieścić w treści swojego CV i listu motywacyjnego (podania o pracę) zgodę o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, przez SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Jeleniej Górze, na potrzeby procesu aktualnej rekrutacji (i rekrutacji na takie samo stanowisko pracy w przyszłości – przez okres kolejnych 12 m-cy*), zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. (poz. 1000)  i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO)”.

(* niepotrzebne skreślić)

Klauzula informacyjna dotycząca kandydatów do pracy/ składanie podań i CV w celu zatrudnienia, podjęcia pracy/