1. Pacjenci zgłaszają się do tutejszego Szpitala, zgodnie z wyznaczonym i otrzymanym
    wcześniej terminem leczenia
  2. Przyjęcie pacjenta poprzedzać będzie wykonany w dniu przyjazdu, na terenie tutejszego szpitala wymaz w kierunku COVID. Test wykonany będzie metoda szybkiego testu Panbio.
    Po uzyskaniu negatywnego wyniku pacjent jest przyjmowany do Szpitala.
  3. Przez kolejne 7 dni pacjent przebywa na kwarantannie (zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym z pełnym węzłem sanitarnym). Posiłki i leki dostarczane będą do pokoju, kontakt z personelem głównie telefoniczny.
  4. W ósmej dobie pacjent ma ponownie pobrany wymaz, którego negatywny wynik powoduje przeniesienie na miejsce docelowe i możliwość rozpoczęcia zajęć zgodnych z planem terapeutycznym
  5. Zgodnie z regulaminem Szpitala i obecną sytuacją w kraju, obowiązuje zakaz opuszczania terenu Szpitala.

Osoby wykazujące objawy przeziębienia (38°C lub wyżej, kaszel, duszność, utrata smaku i powonienia, katar) lub inne objawy ogólne infekcji wirusowej nie będą przyjmowane do szpitala.
Przyjęcia do szpitala odbywają się wyłącznie w dni robocze od 7:00 do 11:00.

Pacjenci, którzy nie skorzystali ze swoich terminów od momentu ogłoszenia stanu pandemii o nowych terminach leczenia będą informowani telefonicznie lub listownie Osoby rezygnujące z leczenia proszone są o zgłoszenie tej informacji w dni robocze w godz. 13:00-14:00.