Zaproszenie do złożenia ofert 25-2019

świadczenie usług z zakresu profilaktyki ochrony zdrowia, a w szczególności:
wykonywanie badań wstępnych, okresowych i kontrolnych, zgodnie z trybem i zakresem określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. (Dz. U. Nr 69 poz. 332 z późn. zmianami) obejmujących wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze,

Wspólny Słownik Zamówień: 85147000-1 Usługi zdrowotne świadczone dla firm.

Termin wykonania zamówienia: od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r..

Szczegóły w plikach: